Polecane

Facebook

Warszawski Przegląd Filmów Górskich – edycja specjalna 2012

piątek, 09 marca 2012 10:16

Już za kilka tygodni w Warszawie kolejna wielka uczta dla miłośników kina górskiego.

W kinie Luna w dn. 30.03 (piątek) - 1.04 (niedziela) będzie można obejrzeć cały szereg fascynujących filmów górskich. Tematem przewodnim będzie prezentacja głośnego cyklu Reel Rock Tour (wydania 2010 i 2011). Oprócz tego w repertuarze znajdą się tak wspaniałe produkcje światowe jak The Art of Flight (snowboard w wersji extreme), The Prophet (wspinaczka na El Capitanie), The Asgard Project (wspinaczka i base jumping na Ziemi Baffina) oraz przypomniane po pewnym czasie hity kinowe Czekając na Joe oraz 127 godzin. Będą też polskie akcenty, a wśród nich nowy pełnometrażowy film Sztuka Wolności, prezentujący złoty okres polskiego himalaizmu oczami samych bohaterów.

PS. Właśnie otrzymaliśmy zgodę na pokaz legendarnego filmu archiwalnego Śmierć przewodnika.

Lista filmów, które pragniemy zaprezentować, jest jeszcze otwarta, dlatego też pełny program zostanie przedstawiony za kilka dni. Sukcesywnie będziemy informowali o dalszych ustaleniach dotyczących naszej imprezy. Sprzedaż biletów ruszy ok. 15.03.

Proszę potraktować tę informację jako nieoficjalną zapowiedź imprezy i na razie nie zamieszczać jej na publicznych stronach. Za kilka dni będzie rozesłany oficjalny komunikat dotyczący imprezy.  

Bliższe informacje będą zamieszczane sukcesywnie na stronie:

www.annapurna-info.pl

Poprawiony: piątek, 09 marca 2012 10:32
 

Polecane strony